TEXTY


Album - Len na lekársky predpis

ŠÍPOVÁ RUŽENKA

1.Jedna krásna bábika nechtiac spadla do kríka tŕme do nej bodali,
zaraz sladko chrápala, zlá sila ju zakliala, modré očká plakali.

Ref. Šípová ruženka - smrdí z nej pálenka
posratá pošťatá - no proste zakliata.
Možno jej stačí dať božtek na peri,
 ona sa postaví a zuby vycerí. 
Z prekrásnej papuľky - šabla jej vyletí.
Sotva sa postaví - do lona spadne ti.

2. Včera mala meniny, spí už 4 hodiny, z kríka trčí holá riť,
beznádejne vyzerá, čaká svojho rytiera nemožno ju zobudiť.

Ref.
Sólo
Ref.


GLÓRIA

1. Stopli sme si autíčko,sedeli v ňom mníšky. Všetky mali pri sebe modlitebné knížky. Mníšky svorne spievali, modlitebné rými. Pedstavená riadila, spievali sme s nimi: Ochraňuj nás Pane Bože, tu len zázrak pomôcť môže, pozor daj na cesty naše - mníšky s nami pijú z fľaše a spievajú: Ref.: Glo glo glo glo glória, bum cária cária jipi jé, jipi já ave Mária, nomini domine na zdravie si pripime. 2. Auto šlo na plný plyn, všade páchol lacný gin. Pre mníšky však bola show, ich jedinou roykošou. Keď si predstavená vypije a zrak má dávno v keli, ťažko niekto prežije a zostane celý. A tak tu teraz sedíme, k tomu biele krídla máme, v rukách fľašku si držíme a túto krásnu pieseň hráme a spievame: Ref.:

ROB SI ČO CHCEŠ

1. Nedaj si nikomu kecať do života, ľudia sú svine chcú spraviť robota. Načas vstávať, načas jesť a piť, podľa noriem sa správať, podľa rozvrhu žiť. Takzvaní priatelia chcú ti iba zle, vravia, že ti chcú pomôcť, no chcú len tvoje peniaze. Tak sa na nich vykašli a ži si ako chceš, veď len tak slobodu dosiahneš. Ref.: Tak poď, pridaj sa k nám Tak poď, nech nie si sám Tak poď, rob si čo chceš a nepýtaj sa, či smieš 2. Ber si príklad z politikov, tí si robia čo chcú a nikoho sa nepýtajú, či je to dobré a či to smú. No a mafiáni, tí to tak robia tiež. Tak sa konečne prebuď a rob len to čo chceš! Ref.: Sólo Ref.:

VIVAT SLOVAKIA

1. Máme sa tu ako v raji, západniarom sa u nás darí. Keď politikom dochádzali bankovky, hor sa rýchlo do kupónky. Ešte, že stúpa životná úroveň, za chvíľu nám už nik nebude roven, na naše makroekonomické zázraky aj sám David Coprfield je prikrátky. 2. Peňazí máme ako pliev a v parlamente máme zase chliev. Naša zem je na chlievy bohatá, veď niekde musia žiť aj prasatá. Ešte, že stúpa životná úroveň, za chvíľu nám už nik nebude roven, na naše makroekonomické zázraky, aj sám David Coprfield je prikrátky. Ref.: Vivat Slovakia - teba už nikto nechytí Vivat Slovakia padáš rovno do riti... 3. Tak ako to zakryť, že si rýchlo zbohatol, aby nikto nevidel, koľko si si nakradol. Skvelé machinácie, daňové podvody, tie ti dodali životnej pohody. Ešte, že stúpa životná úroveň, za chvíľu nám už nik nebude roven, na naše makroekonomické zázraky, aj sám David Coprfield je prikrátky. Ref.:

ARMÁDA

1. Včera keď som nebol doma, prišiel mi čudný list. Nejaký šašo písal, že mám na vojnu ísť. Vraj nemám na výber, musím rukovať, ak nie, tak ma všetci budú žalovať. Ref.: Armáda - samé hovadá - klesá mi nálada - chce sa mi zvracať - vymyslel ju debil, čo mal IQ 20 2. Moja mama povedala - budeš vojal , budeš chlap! Mama ty si asi chorá - brž Markízu pozerať. Ja nie som žiadny cvok, nebudem tam tvrdnúť rok. Radšej sa jak Jánošík obesím za ľavý bok. Ref.: 3. Armáda je plná bláznov, puškou chcú brániť mier. Na cvičisku skúšajú funkčnosť 30 - ročných diel. Zdravotníctvo je na tom zle, kultúra má finančný pôst, no pre armádu má štát vždy peazí dosť. Ref.:

NEVIEM

1. Neviem, kedy vstanem Neviem, kedy pôjdem spať Neviem , kedy sa najem kedy sa pôjdem učesať Neviem, kedy sa oblečiem Neviem, kedy pôjdem von Neviem, kedy zaplatím účet za telefón Ref.: Neviem a neviem vôbec to netuším Neviem a neviem a neviem čo st ým (2 krát) 2. Neviem, čo je pre vás dobré Neviem, čo je pre vás zlé Neviem, kto je tu debil no a kto nie Neviem, čo sa tuná deje Neviem, aký je dnes deň Neviem, čo je realita no a čo sen Ref.:

PADÁ SNIEŽIK BIELUČKÝ

1. Padá sniežik bielučký, na polia i na lúčky. A ty vrabček, čo sedíš? Mrznem, debil nevidíš? Ref.: Padá sniažik, padá. Aká som ja rada. Padá sniežik padá. Aký som ja rád 2. Padá sniežik bielučký, na polia i na lúčky. A ty kapor, čo sedíš? Ulovia Ťa, uvidíš! Ref.: Sólo Ref.:

-Späť na hlavnú-